درباره ما

خانه جلاتو (جلاتوهاوس) در سال 1395 توسط هلدینگ بین الملل دایاناویژن (مالک برندهای آکادمی کافه جلاتو CafeGelato™ و پریجل PreGel ایران) با هدف ارائه محصولی استاندارد و مطابق با آنچه در کشور ایتالیا وجود دارد تاسیس و در حال حاضر به عنوان تنها مجموعه تولید بستنی ایتالیایی 100% طبیعی و سالم، فارغ از یک شعار تبلیغاتی، با افتخار در سرزمین ایران در حال فعالیت می باشد.
از افتخارات این مجموعه، حذف کامل رنگ، اسانس و افزودنیهای صنعتی از پروسه تولید بستنی می باشد! عناصر ناسالمی که سالهاست صنعت بستنی کشور، تولیدات کارخانه ای و نتیجتا هموطنان عزیزمان را به خود آلوده کرده است.
همچنین ارائه بستنی های فاقد لبنیات که برای افرادی که به لاکتوز شیر و یا حتی کازئین شیر (نوعی پروتئین) حساسیت دارند و همچنین ویگن ها (Vegan)، شرایط استفاده از بستنی را پس از سالها برای آنها فراهم نموده است. همچنین افرادی که دچار بیماری دیابت هستند نیز بدون هیچ نگرانی می توانند در روزهای خاصی از بستنیهای فاقد مواد قندی ما استفاده کنند.
 
رنگ اصلی "خانه جلاتو" بنفش است، چون:
‎رنگ بنفش نشان‌دهنده آرمان‌گرایی است. افرادی که نسبت به این رنگ تمایل زیادی دارند، آرمانگرايان خوبی هستند، به آینده زیاد فکر می‌کنند و یک دنیای فانتزی زیبا و عالی در ذهن‌شان می‌سازند که واقعیت‌های زشت و ناخوشایند در آن جایی ندارد.

از لحاظ روانشناسی، رنگ بنفش یک رنگ شاهانه است. به این معنی که در زمانهای قدیم بنفش یک رنگ نایاب بوده که فقط پادشاهان و افراد خاص می‌توانستند از آن در منازل خوداستفاده کنند. این رنگ علاوه بر اینکه حالت معنوی و آرامش را در افراد ایجاد می‌کند، یک رنگ شاد و بشاش است.
بياييد بنفش باشيم!!!
 
شعار ما:
ابرها را بخور!
Mangia le Nuvole!
در خانه جلاتو، بستنی ها به ابرهایی تشبیه شده اند که خوشمزه و قابل خوردن هستن! فرمولاسیون خاص، مواد اولیه بسیار باکیفیت و مرغوب، میوه های تازه و طبیعی، تخصص، سالها تجربه و دانش تخصصی موجود در مجموعه، همگی عواملی هستند که دست به دست هم داده اند تا این شعار به واقعیتی خوش طعم و جذاب تبدیل شود.